Joga dla kobiet w ciąży | Joga w Krakowie - MAYURA Joga dla kobiet w ciąży | Joga w Krakowie - MAYURA
Joga dla kobiet w ciąży
Joga dla kobiet w ciąży

Otwieramy nową grupę dla kobiet w ciąży 🙂
Prowadzi Kalina.
Zajęcia będą się odbywać w piątki, 17.30 – 18.45.
Zapisy start!

Ciąża to czas, w którym stajemy przed nowymi wyzwaniami – dotyczy to także naszego ciała. Dlatego szczególnie ważne jest, by w tym okresie zatroszczyć się o nie, stosując odpowiednio dobraną aktywność fizyczną. Joga dla kobiet w ciąży to idealny wybór ?

Uprawianie jogi w czasie ciąży pomoże Ci:
– czuć się lepiej w swoim ciele
– radzić sobie ze stresem
– podtrzymać a nawet poprawić kondycję fizyczną
– przygotować się do porodu
– nauczyć się wzorców ruchowych kluczowych dla skutecznej rehabilitacji po porodzie

Prowadząca: Kalina Tomaszuk
Jestem nauczycielką z 10letnim doświadczeniem. Pomysł prowadzenia jogi dla kobiet w ciąży przyszedł do mnie parę lat temu, gdy sama spodziewałam się dziecka – w naturalny sposób przygotowałam się do nich, dostosowując własną praktykę do nowego stanu i poszerzając swoją wiedzę w temacie potrzeb ciążowego ciała. Posiadam certyfikaty ukończenia kursów „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży” i „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie”. W zeszłym roku rozpoczęłam studia z fizjoterapii na krakowskiej AWF. Obecnie, jako mama prawie trzyletniej córeczki, postanowiłam na nowo podjąć pracę z kobietami noszącymi w brzuchu dziecko, by dzielić się zdobytym doświadczeniem.

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich kobiet po 12tym tygodniu fizjologicznej ciąży bez powikłań. Osoby, które już wcześniej regularnie praktykowały i nie mają przeciwwskazań lekarskich do uprawiania ćwiczeń mogą uczestniczyć w zajęciach już od początku ciąży. Każdą uczestniczkę prosimy o przyniesienie pisemnej zgody od lekarza na uczestnictwo w zajęciach, lub oświadczenia, że bierze w nich udział na własną odpowiedzialność.