Jesienny Kurs dla Początkujących | Joga w Krakowie - MAYURA Jesienny Kurs dla Początkujących | Joga w Krakowie - MAYURA
Jesienny Kurs dla Początkujących
Jesienny Kurs dla Początkujących

JOGA doda Ci sił i energii, zwiększy zakresy ruchu i poprawi nastrój w szary jesienny dzień 😃 Wszystkich, którzy chcieliby poznać podstawy jogi w usystematyzowany sposób zapraszamy na dwumiesięczny Kurs dla Początkujących. Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki i środy, 18.30 – 19.45. Start 8 listopada 🍂🙃

Na kursie poznacie podstawowe pozycje hatha jogi, które Was wzmocnią i uelastycznią, poprawią mobilność i zwiększą zakresy ruchu. Rozwiną zdolność koordynacji i zwiększą poczucie równowagi, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Poprzez pracę w asanach będziecie rozwijać świadomości ciała, ucząc się uważności, koncentracji, świadomego oddechu i wchodzenia w stan relaksu.

Zajęcia odbywają się w formie grupy zamkniętej. Kurs obejmuje 16 zajęć (łącznie 20godzin) – pełny koszt 440zł (studenci do 26 roku, emeryci – 420zł).

Miejsce na kursie można zarezerwować w recepcji szkoły MAYURA przy ul. Krupniczej 8/2, lub mailowo: mayura@jogawkrakowie.pl Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł – prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila. Pełną opłatę należy wnieść najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu. Konto do wpłat: 71 1050 1445 1000 0092 4259 2260 Mayura s.c. W tytule przelewu należy podać wybraną grupę oraz imię i nazwisko, jeśli jest inne niż nadawcy przelewu: zadatek na Kurs od 8.11.