Wakacje z Jogą i Rowerami w Górach Izerskich | Joga w Krakowie - MAYURA Wakacje z Jogą i Rowerami w Górach Izerskich | Joga w Krakowie - MAYURA
Wakacje z Jogą i Rowerami w Górach Izerskich
Wakacje z Jogą i Rowerami w Górach Izerskich

Zapraszamy na Wakacje z Jogą i Rowerami w Góry Izerskie!

Dla kogo ten wyjazd? Dla każdego kto lubi aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody i pozytywnie zakręconym towarzystwie 🙂

Termin: 4 – 10.08

Zamieszkamy w BioRezydencji, w Świeradowie Zdroju – to właśnie tu odbyły się nasze pierwsze Wakacje z Jogą i Rowerami w 2015 roku 🙂 Miejsce, prowadzone przez dwóch braci, to SPA dla ducha i ciała, mieszczące się w nastrojowych, odrestaurowanych wnętrzach najstarszego domu w Świeradowie Zdroju. Czekają tu na nas komfortowe apartamenty, każdy z łazienką, salonem i aneksem kuchennym. Wizytówką Biorezydencji jest wegetariańska i wegańska, prozdrowotna kuchnia, w której główną rolę grają ekologiczne, sezonowe i regionalne produkty. Mamy tutaj klimatyczną, przestronną salę do jogi, z drewnianą podłogą. W pobliżu znajduje się sieć ścieżek rowerowych Single Track, położonych po polskiej i czeskiej stronie granicy, w otoczeniu pięknej, dzikiej przyrody Gór Izerskich.

KOSZT: 2660 zł
Cena obejmuje 6 noclegów (pokoje 2-3 osobowe, w apartamentach z łazienkami i aneksem kuchennym), opłatę klimatyczną, wyżywienie wege i bufet herbaciany cały dzień, jogę 2 x dziennie oraz wycieczki rowerowe. (Cena nie obejmuje kosztów dojazdu oraz ubezpieczenia)

Turnus zaczyna się zajęciami jogi w niedzielę 4.08 o godzinie 17.15. Zakwaterować się można od godziny 15.00. Kończymy w sobotę 10.08 po jodze i śniadaniu.

ORIENTACYJNY PLAN DNIA:
7.30 pobudka, poranna herbata, kawa
8.15 – 9.45 joga
10.00 śniadanie
11.00 wyruszamy na rowery
17.15 – 18.45 joga
19.00 obiadokolacja
po kolacji wieczorki integracyjne 😉

JOGA – zarówno dla początkujących, jak i osób już praktykujących. Poranne sesje mają na celu obudzić i rozgrzać ciało przed rowerami, sesje wieczorne będą nastawione bardziej na rozciąganie i regenerację. Należy posiadać własną matę i pasek do jogi (nie karimatę) – jeśli nie masz, to napisz mi o tym kilka dni wcześniej.

ROWERY – nasze wycieczki rowerowe maja charakter rekreacyjny. Trasy będą zaplanowane tak, aby jak najwięcej wykorzystać lokalne single rowerowe, zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie granicy. Częściowo będą przebiegać też drogami leśnymi, szutrowymi, lub asfaltowymi. Wybierzemy się do rezerwatu przyrody Torfowiska Doliny Izery, gdzie można zjeść pyszne ciasto w schronisku Chatka Górzystów. Odwiedzimy centrum Świeradowa Zdroju, z XIX wiecznym Domem Zdrojowym i pijalnią wód leczniczych. Orientacyjny dystans naszych wycieczek to 20-40 km i ok 400 – 800 m przewyższenia. Będziemy się poruszać po trasach raczej łatwych technicznie, będę też prowadzić elementy szkolenia z podstaw jazdy na rowerze w górach, dla osób, które będą tego potrzebować. Należy posiadać sprawny rower górski. Osobom o słabszej kondycji polecam rower elektryczny. Obowiązkowy jest kask! Zalecam też okulary ochronne, rękawiczki, ewentualnie ochraniacze na kolana, koniecznie bidon na wodę. Każdy powinien posiadać zapasową dętkę pasującą do swojego roweru. Przyda się mały plecak, w którym zmieści się jakiś prowiant na uzupełnienie kalorii, ewentualnie kurtka przeciwdeszczowa, lub kostium kąpielowy i ręcznik, możemy wykąpać się w stawie, przy Centrum Rowerowym w Czechach 🙂

Jogę oraz wycieczki rowerowe poprowadzi Malwina Rzonca, współzałożycielka szkoły jogi Mayura z Krakowa, doświadczona nauczycielka, z 24-letnim stażem w jodze. Jest też miłośniczką kolarstwa górskiego i propagatorką zdrowego, aktywnego trybu życia. Warsztaty jogi organizuje już od 18 lat, a obozy z jogą i rowerami już 10 rok.

Informacje i zapisy: malwina@jogawkrakowie.pl Telefon: 880 060 086. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata w wysokości 900 zł, której można dokonać osobiście, lub na konto: 85 1240 4533 1111 0011 1147 4957 Malwina Rzonca, w tytule przelewu należy wpisać: „Wakacje z Jogą i Rowerami 2024 – rezerwacja”. Resztę wpłaty należy dokonać na konto, między 1 a 3.08, lub na miejscu gotówką.
Do zobaczenia :)))