Joga i Narty w Tatrach, 24-28.03 | Joga w Krakowie - MAYURA Joga i Narty w Tatrach, 24-28.03 | Joga w Krakowie - MAYURA
Joga i Narty w Tatrach, 24-28.03
Joga i Narty w Tatrach, 24-28.03

W marcu, po raz kolejny zapraszamy na Jogę i Narty – tym razem spotykamy się w śnieżnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego 🙂 Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z profesjonalnego kursu skiturowego!

Zamieszkamy w hotelu górskim Kalatówki, położonym na wysokości 1198 m n.p.m. tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont – w malowniczej dolinie Bystrej. Hotel oferuje nam wygodne pokoje 2-osobowe, smaczne i zdrowe posiłki, salę do jogi, saunę, kawiarnię i przede wszystkim atrakcyjne położenie w samym sercu najpiękniejszych polskich gór!

JOGA: Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Możecie się spodziewać rozgrzewająco-wzmacniającej praktyki rano oraz regenerująco-wyciszającej praktyki wieczornej. Prowadzi Malwina Rzonca – doświadczona nauczycielka, z 24 letnią praktyką, współzałożycielka krakowskiej szkoły Mayura.

NARTY: nasze położenie zapewnia nam bardzo dobry dostęp do uprawiania różnego rodzaju narciarstwa, na każdym stopniu zaawansowania. W pobliżu mamy Kasprowy Wierch, na który można dostać się kolejką linową z Kuźnic. Dla początkujących narciarzy jest też mały stok z wyciągiem przy samym hotelu. Tatry to również mekka narciarzy skiturowych i właśnie taką przygodę chcemy zaproponować Wam tym razem!

KURS SKITUROWY: w czasie naszego pobytu możecie wziąć udział w 3-dniowym, profesjonalnym kursie skiturowym, prowadzonym przez licencjonowanego instruktora PZA, ratownika TOPR – Zbigniewa Tabaczyńskiego. Planowana jest przede wszystkim grupa podstawowa, dla osób które jeszcze nie miały kontaktu z tą formą narciarstwa. Jeśli znajdą się osoby, dla których skitury i jazda poza szlakiem to już nie pierwszyzna, to możemy też zorganizować drugą grupę średnio-zaawansowaną. Kurs będzie się odbywał w małych, kilkuosobowych grupach, dlatego proszę zainteresowanych o możliwie najwcześniejsze zgłoszenia! Kurs będzie obejmował część teoretyczną i praktyczną:

• obsługę sprzętu i zasady poruszania się na nartach skiturowych – podchodzenie, zakładanie śladu, zwroty, przepinki, podstawowe techniki zjazdu w terenie.
• Ćwiczenia oraz weryfikacja umiejętności narciarskich, najpierw na stoku, a następnie poza trasą.
• Obsługę lawinowego ABC i podstawy ratownictwa lawinowego.
• Taktykę poruszania się w terenie zagrożonym lawinami i elementy nawigacji.
• Raki i czekan – dla grupy średnio zaawansowanej.

Trasy wycieczek szkoleniowych będą dostosowane do aktualnych warunków na trasach oraz umiejętności uczestników.

KOSZT: POBYT + JOGA
1700,- pokój 2-osobowy z łazienką
1580,- pokój 2-osobowy z umywalką (łazienki na piętrze)
(obejmuje: 4 noclegi w pokojach 2-osobowych + wyżywienie – gorący napój rano (przed jogą), śniadania i obiado-kolacje + warsztaty jogi – 8 zajęć)

KOSZT KURSU SKITUROWEGO:
1000,- Poziom podstawowy
Cena kursu średnio-zaawansowanego może się różnić, z uwagi na mniejszą ilość uczestników w grupie – zainteresowanych proszę o kontakt. ( Cena nie obejmuje: wypożyczenia sprzętu – narty, buty, kijki, lawinowe ABC, dla grupy średnio zaawansowanej także raki i czekan. Ubezpieczenia – w przypadku prowadzenia zajęć w bezpośrednim sąsiedztwie pasa granicznego, uczestnicy muszą mieć wykupione właściwe ubezpieczenie obejmujące działania ratunkowe na Słowacji.)

ORIENTACYJNY PLAN DNIA:
7.00 pobudka
7.15 gorący napój
7.45 – 9.15 joga
9.30 – śniadanie
10.30-16.30 – narty
17.00 – 18.30 joga
18.30 obiadokolacja
A po kolacji jak zawsze wieczorki integracyjne w kawiarni, lub relaksy w saunie 😉

Do hotelu podchodzi się niebieskim szlakiem z Kuźnic, około 50 min., będzie można skorzystać z transportu bagażu z Kuźnic do hotelu samochodem – podam wcześniej godzinę transportu. Samochód można zaparkować na parkingu przy Hotelu Murowanica przy ul. Przewodników Tatrzańskich, lub na dowolnym innym parkingu. Jeśli masz wolne miejsca w samochodzie i możesz kogoś zabrać, lub jeśli nie masz swojego transportu i chcesz się z kimś zabrać, daj znać wcześniej.

Informacje i zapisy: malwina@jogawkrakowie.pl
Telefon: 880 060 086.
W celu rezerwcji miejsca należy dokonać wpłaty 600 zł (tylko na jogę), 1000 zł (joga i skitury) Konto: 85 1240 4533 1111 0011 1147 4957 Malwina Rzonca. W tytule przelewu: Joga w Tatrach, lub Joga i Skitury. Reszta wpłaty do 15.03. Zapisy do 8.03, lub do wyczerpania miejsc!