OTWIERAMY 8.06
OTWIERAMY 8.06

Od poniedziałku 8.06 otwieramy Mayurę :)))
Cieszymy się, że wreszcie zobaczymy się na żywo, jednak na razie zachowujemy i Was też o to prosimy, zwiększone środki ostrożności.

1. Z uwagi na to, że musimy monitorować ilość osób na sali, prosimy o ZAPISY na wszystkie zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do czwartku, popołudniu! Na zajęcia poranne oraz piątek i sobotę nie trzeba się zapisywać – jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy ćwiczyć na dwóch salach. Zapisu dokonujecie mailowo, lub przez FB. W razie rezygnacji z zarezerwowanego miejsca prosimy o informację minimum 2 godz. przed zajęciami! Nie odwołane rezerwacje traktujemy jako zajęcia wykorzystane i skreślamy je z karnetu.
2. Wszystkie karnety zostają przedłużone o pozostały czas ważności. Na razie nie będziemy sprzedawać karnetów open, tylko karnety na 4 i 8 oraz pojedyncze wejścia.
3. Jeśli macie taką możliwość przynoście swoje maty. Jeśli nie, będzie udostępniony płyn do dezynfekcji i prosimy o to by każdy zdezynfekował sprzęt, którego będzie używał. Na razie nie będziemy korzystać z kocy i wałków.
4. Jeśli macie taką możliwość, żeby przyjść od razu w stroju do ćwiczeń, to zróbcie to, tak żeby ograniczyć ilość osób w szatni. Jeśli przebieracie się w szatni, zakładajcie maseczki, ponieważ może być trudno zachować w szatni bezpieczne odległości.
5. Pamiętajcie o higienie osobistej, myjcie ręce przed i po zajęciach – mamy teraz 2 łazienki

Przypominamy, że regularne ćwiczenia jogi są istotnym czynnikiem wspierającym naturalna odporność organizmu 😊