Joga w Jasielówce, 15 – 21.09
Joga w Jasielówce, 15 – 21.09

Na koniec lata zapraszamy na warsztaty jogi w Beskid Niski. Tematem przewodnim warsztatów będzie RÓWNOWAGA – pozycje równoważne jako metoda ćwiczenia równowagi psychicznej, koncentracja jako pomoc w równowadze fizycznej. Równowaga pomiędzy siłą i elastycznością struktur fizycznych ciała, jako źródło harmonii i spokoju… Warsztaty będą obejmować praktykę asan i pranajamy.

Zamieszkamy w Jasielówce, położonym na uboczu świata, nad rzeką, gospodarstwie agroturystycznym. Dom jest zupełnie nowy, zbudowany w stylu tradycyjnej architektury lokalnej, częściowo z wykorzystaniem drewna ze starej chaty. Mamy tu przestronne pokoje z łazienkami, dużą salę do jogi na poddaszu, jadalnię i obszerną werandę. Przed domem duża łąka, zamknięta rzeką Jasiołką, której delikatny szum towarzyszy nam cały czas w tle. Gdy udamy się w głąb doliny, trafimy do rezerwatu „Źródliska Jasiołki”, są to niezwykle urokliwe rozlewiska wśród łąk i lasów. Wiemy, że dla naszej równowagi ważny jest zarówno kontakt z przyrodą, jak i zdrowa kuchnia. Jasielówka oferuje nam potrawy wegetariańskie i wegańskie, będziemy mieli okazję skosztować tu również lokalnych dań, oraz świeżego sera z małego lokalnego gospodarstwa.

Koszt: 1200 zł
Cena zawiera 6 noclegów, wyżywienie wegetariańskie/wegańskie oraz warsztaty jogi 4 godz. dziennie.

Zaczynamy w niedzielę 15.09 zajęciami jogi o godzinie 17.00, a kończymy w sobotę 21.09 śniadaniem (po jodze) koło 11.30.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i już praktykujących jogę. Poziom zaawansowania dostosowany będzie do potrzeb i możliwości grupy. Jogę poprowadzi Malwina Rzonca 🙂 Należy posiadać własną matę do jogi oraz pasek.

Informacje i zapisy: malwina@jogawkrakowie.pl Telefon: 880 060 086. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata w wysokości 300 zł, której można dokonać osobiście w szkole jogi Mayura, lub na konto: 61 1020 5558 0000 8502 3113 7451 Malwina Rzonca. W tytule przelewu należy wpisać: „zaliczka na warsztaty w Jasielówce”. Reszta wpłaty na miejscu gotówką!

Do zobaczenia :)))