Joga w ciąży
Joga w ciąży

Od 23 lipca rusza grupa dla kobiet w ciąży 🙂 Zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek, 18.30 – 19.30.

Zapraszamy kobiety pragnące aktywnie przejść przez okres ciąży, w kontakcie ze swoim ciałem i potrzebami. Na zajęciach pomożemy sobie nie tylko utrzymać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną w czasie ciąży, ale także przygotować się do zdrowego i bezpiecznego porodu.

DLA KOGO
Dla wszystkich kobiet po 12tym tygodniu fizjologicznej ciąży bez powikłań.
Osoby, które już wcześniej regularnie praktykowały i nie mają przeciwwskazań lekarskich do uprawiania ćwiczeń mogą uczestniczyć w zajęciach już od początku ciąży.
Każdą uczestniczkę prosimy o przyniesienie pisemnej zgody od lekarza na uczestnictwo w zajęciach, lub oświadczenia, że bierze w nich udział na własną odpowiedzialność.

KTO
Prowadząca: Kalina Tomaszuk
Jestem młodą, ale doświadczoną nauczycielką hatha jogi. Aktualnie w drugim trymestrze ciąży 🙂
Praktykuję od siedemnastu lat, uczę od siedmiu. Kształciłam się głównie pod okiem nauczycieli metody B. K. S. Iyengara. Uczestniczyłam w licznych warsztatach w Polsce i za granicą, m.in. u Stephane’a Lalo, Lois Steinberg, Corine Biria, Faeq’a Biria, Ratanlala C.Shaha, Malwiny Rzoncy, Magdy Kapeli i Romana Grzeszykowskiego Poza tym zawsze byłam związana z różnymi formami aktywności fizycznej. Aktualnie moją pasją jest kolarstwo górskie, od niedawna interesuję się sztukami walki. Swoje podejście do praktyki buduję czerpiąc ze wszystkich tych dyscyplin. W tym roku ukończyłam kursy: „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży” oraz „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie”, prowadzone przez doświadczoną fizjoterapeutkę mgr Joannę Kmieć-Nowakowską. Obecnie dostosowuję swoją praktykę do nowego stanu, jakim jest ciąża, stąd pomysł na rozpoczęcie pracy z kobietami będącymi w podobnym momencie życia.