Hipnorelaks. Od nowa.
Hipnorelaks. Od nowa.

Na kolejną sesję hipnorelaksacji zaprasza Patrycja Musiał już w sobotę 19.01, na godzinę 19.00.

Dla kogo?
Ostatni dzwonek na noworoczne postanowienia! Sesja przygotowana specjalnie dla osób, które zbyt często, w styczniu, a także innych miesiącach, ulegają demonowi Słomianego Zapału… Co w zamian? Oczywiście bogini Dobra Motywacja i dakini Konsekwencja. A wracając na Ziemię, sesja dla osób chcących konsekwentnie kierować w całym 2019 roku swoją uwagę we właściwym kierunku. Kierunku wyznaczonym przez świadomie wybrane, nowe cele, postanowienia i plany. Pamiętaj, Królowa Energia podąża za Twoją uwagą i możesz z tego skorzystać w transie.

Poczucie sprawczości w realizacji własnych planów i zamierzeń jest ważnym krokiem na drodze do dobrego życia. Jeśli wybierasz się w tym kierunku i chcesz na początku nowego roku lepiej zadbać o siebie, to sesja relaksu w transie może być rozwiązaniem dla ciebie. Zapraszamy do gościnnych i klimatycznych wnętrz Szkoły Jogi “Mayura” w centrum Krakowa przy ul. Krupniczej 8/2.

Cel sesji:
Długoterminowe zakontraktowanie Twojej podświadomości do konsekwentnego wspierania realizacji obranych przez ciebie celów, przedsięwzięć oraz postanowień na 2019 rok.

Efekty sesji:
Trans to stan. Hipnoza to metoda wprowadzania mózgu w ten stan. Tylko doskonałe skupienie, na Twoim celu umożliwi jego realizację w kolejnych miesiącach 2019 roku – a trans to właśnie stan doskonałego skupienia.
Sesja może długoterminowo pogłębić Twoje wewnętrzne zaangażowanie we własne postanowienia, wzmocnić energię i motywację do działania, zaufanie do siebie, do własnych decyzji, działań. Hipnoza pozwala też unikać skłonności do prokrastynacji i pesymizmu poprzez redukcję stresu i lęku często towarzyszących podejmowaniu nowych zobowiązań.

Co będziemy robić?
W trakcie sesji leżymy swobodnie na matach i podążając za głosem prowadzącej, najpierw, relaksujemy ciało, stopniowo wyciszając myśli i zatrzymując dialog wewnętrzny. Następnie wejdziemy trans, by osiągnąć szczególne skupienie na Twoim celu. Przygotowana architektura snu pozwoli Ci odbyć wyprawę w czasie i w głąb siebie – do własnego wewnętrznego świata motywacji, nadziei oraz potrzeb i doświadczyć wzmacniającego potencjału wyjątkowego stanu jakim jest transu.

Dlaczego hipnoza?
Trans jako naturalny stan ludzkiego mózgu można porównać do pokoju, w którym widać tylko jedną płonącą świecę. Patrzysz i widzisz tylko płomień. Tak jak Twój wzrok koncentruje się wyłącznie na płomieniu, tak mózg w transie koncentruje się wyłącznie na przekazywanych mu sugestiach. To wyjątkowe skupienie jest możliwe tylko, gdy w mózgu dominują fale THETA*. Natomiast właściwa sformułowana treść indukcji hipnotycznych, czyli sugestii opracowanych przez osobę prowadzącą sesję, oferuje możliwość praktyki na poziomie ciała (zdrowie fizyczne), świadomości (historia osobista, zachowania, związki, relacje) i podświadomości (treści nieświadome – np. przekonania o własnych ograniczeniach i możliwościach, traumy, lęki, fobie, niepokoje, wzorce z dzieciństwa itd.)

Udział w sesji: 30 PLN / osoba
Ze względu na komfort uczestników ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod mailem: mayura@jogawkrakowie.pl
Opłaty za sesję można dokonać przelewem na konto: 71 1050 1445 1000 0092 4259 2260 Mayura s.c. – w tytule przelewu proszę wpisać: “hipnorelaks”, lub osobiście w recepcji szkoły Mayura przy ul. Krupniczej 8/2 w Krakowie.

Prowadząca
Patrycja Musiał – hipnozę wykorzystuje z powodzeniem w swojej pracy coachingowej, jej zasady i możliwości zgłębia od dwóch lat, szkoli się w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza, korzysta z metod Miltona Ericksona i najnowszych badań nad relacjami naszego ciała z świadomym i nieświadomym umysłem. Prowadząca jest certyfikowanym Coachem i pracuje zgodnie z etycznymi standardami European Mentoring Coaching Council.

* “Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Świadomość przy tej częstotliwości pozwala na kontrolowanie bólu fizycznego, a w skrajnych przypadkach nawet krwawienia. Dla tej częstości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych. “
Żródło: Wikipedia.pl