Hipnorelaks – emocje w równowadze
Hipnorelaks – emocje w równowadze

W sobotę 15 grudnia, o godzinie 19.00, zapraszamy na kolejną sesję hipnorelaksacji.

Dla kogo?
Dla ludzi miasta, poddawanych presji w pracy i w domu, żyjących szybko, w nerwowej atmosferze, zestresowanych, ambitnych, ceniących dyscyplinę, wybuchowych, wymagających – najwięcej od siebie, pogrążonych w jesiennej depresji, niepokojących się o przyszłość, cierpiących na bezsenność, a jednocześnie otwartych na nowe doświadczenia, pragnących pogłębiać własną inteligencję emocjonalną, tęskniących za słońcem, naturą i wycieczką nad górskie jezioro…

Zmień swoje emocje, a zmieni się jakość Twojego życia. Równowaga emocjonalna jest ważnym krokiem na drodze do dobrego życia. Jeśli wybierasz się w tym kierunku i chcesz lepiej zadbać o siebie, to sesja relaksu w transie może być rozwiązaniem dla ciebie. Zapraszamy do gościnnych i klimatycznych wnętrz Szkoły Jogi “Mayura” w centrum Krakowa przy ul. Krupniczej 8/2.

Cel sesji:
Głęboki relaks i pogłębianie inteligencji emocjonalnej w celu uzyskania stabilnej równowagi uczuć w codziennym życiu, relacjach z samym sobą i innymi ludźmi.

Efekty sesji:
Trans to stan. Hipnoza to metoda wprowadzania mózgu w ten stan. Doskonałe skupienie umożliwia powrót do emocjonalnej równowagi, a trans to właśnie stan doskonałego skupienia. Sesja może działać stabilizująco na poziomie emocji – wzmocnić stabilność psychiczną, zaufanie do siebie, do własnych decyzji, działań. Dodatkowo może ułatwić przeżywanie trudnych emocji takich jak przygnębienie, żal, smutek czy żałoba, tym samym zredukować niepokój, poprawić jakość snu i nastrój. Efekty będą się utrzymywać od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od Twoje motywacji do rozwijania emocjonalnej inteligencji i Twojej podatności na hipnozę.

Co będziemy robić?
W trakcie sesji leżymy swobodnie na matach i podążając za głosem prowadzącej, najpierw, relaksujemy ciało, stopniowo wyciszając myśli i zatrzymując dialog wewnętrzny skupiamy się na pracy z emocjami. Następnie wejdziemy trans, by osiągnąć szczególne skupienie na celu sesji, odbyć wyprawę w głąb siebie – do własnego wewnętrznego świata i doświadczyć wzmacniającego potencjału wyjątkowego stanu jakim jest transu.

Dlaczego hipnoza?
Trans jako naturalny stan ludzkiego mózgu można porównać do pokoju, w którym widać tylko jedną płonącą świecę. Patrzysz i widzisz tylko płomień. Tak jak Twój wzrok koncentruje się wyłącznie na płomieniu, tak mózg w transie koncentruje się wyłącznie na przekazywanych mu sugestiach. To wyjątkowe skupienie jest możliwe tylko, gdy w mózgu dominują fale THETA*. Natomiast właściwa sformułowana treść indukcji hipnotycznych, czyli sugestii opracowanych przez osobę prowadzącą sesję, oferuje możliwość praktyki na poziomie ciała (zdrowie fizyczne), świadomości (historia osobista, zachowania, związki, relacje) i podświadomości (treści nieświadome – np. przekonania o własnych ograniczeniach i możliwościach, traumy, lęki, fobie, niepokoje, wzorce z dzieciństwa itd.)

Udział w sesji: 30 PLN / osoba
Ze względu na komfort uczestników ilość miejsc ograniczona.
Obowiązują zapisy pod mailem: malwina@jogawkrakowie.pl
Opłaty za sesję można dokonać przelewem na konto: 71 1050 1445 1000 0092 4259 2260 Mayura s.c. – w tytule przelewu proszę wpisać: “hipnorelaks”, lub osobiście w recepcji szkoły Mayura przy ul. Krupniczej 8/2 w Krakowie.

Prowadząca
Patrycja Musiał – hipnozę wykorzystuje z powodzeniem w swojej pracy coachingowej, jej zasady i możliwości zgłębia od dwóch lat, szkoli się w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza, korzysta z metod Miltona Ericksona i najnowszych badań nad relacjami naszego ciała z świadomym i nieświadomym umysłem. Prowadząca jest certyfikowanym Coachem i pracuje zgodnie z etycznymi standardami European Mentoring Coaching Council.

* “Fale theta są najczęściej występującymi falami mózgowymi podczas medytacji, transu, hipnozy, intensywnego marzenia, intensywnych emocji. Świadomość przy tej częstotliwości pozwala na kontrolowanie bólu fizycznego, a w skrajnych przypadkach nawet krwawienia. Dla tej częstości tok myśli staje się niespójny i zanikają związki logiczne, co wyraźnie widać na przykładzie myślenia w czasie marzeń sennych. “
Żródło: Wikipedia.pl