Joga i hipnoza w Sopatowcu

JOGA I HIPNOZA w Sopatowcu
9 – 11.11

Wzmacniająco-energetyzującą praktykę asan, balanse i wygięcia, poprowadzi Malwina Rzonca.
W stan głębokiego spokoju i równowagi, wprowadzi nas Patrycja Musiał, podczas wieczornych sesji hipnorelaksacji.

KOSZT:
380 – z noclegami w pokojach 2,3,4 osobowych.
360 – z noclegami na na sali wieloosobowej, na przytulnym strychu, z własnym śpiworem.
Cena zawiera 2 noclegi, wyżywienie wegetariańskie, warsztaty jogi i 2 sesje hipnorelaksacji.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które praktykują jogę regularnie, od co najmniej 3 miesięcy. Poziom zaawansowania dostosowany będzie do potrzeb i możliwości uczestników.

PLAN WARSZTATÓW
Piątek:
19.00 kolacja
20.30 hipnorelaks
Sobota:
7.30 – 8.30 poranna herbata, kawa
8.30 – 11.15 joga
11.30 obiad
12.30 – wycieczka na Przehybę
17.00 – 18.45 joga
19.00 kolacja
20.30 hipnorelaks
Niedziela:
7.30 – 8.30 poranna herbata, kawa
8.30 – 11.30 joga
11.45 obiad

Sesje hipnorelaksacji poprowadzi Patrycja Musiał – hipnozę wykorzystuje z powodzeniem w swojej pracy coachingowej, jej zasady i możliwości zgłębia od dwóch lat, szkoli się w Instytucie Kognitywistyki Macieja Bennewicza, korzysta z metod Miltona Ericksona i najnowszych badań nad kontaktem ciała oraz świadomego i nieświadomego umysłu.

Motywem przewodnim wieczornych relaksacji w transie hipnotycznym będzie neutralizacja stresu i budowanie wewnętrznego dobrostanu. Praca z podświadomością skupi się na wyciszeniu dialogu wewnętrznego oraz wprowadzeniu umysłu w stan głębokiego spokoju i otwartości, a ciała w stan równowagi.

Trans to naturalny stan ludzkiego umysłu, a hipnoza to metoda dzięki której możesz skorzystać z jego szczególnych właściwości. Ostatnie badania naukowców z uniwersytetów Stanforda i Jagiellońskiego potwierdzają, że sugestie przekazywane osobom w transie mają wpływ na ich późniejszy sposób myślenia, samopoczucie, a nawet fizjologię np. odczuwanie bólu, czy zmianę temperatury ciała.

Jogę poprowadzi Malwina Rzonca, współzałożycielka szkoły Mayura. Malwina praktykuje jogę nieprzerwanie od ponad 18 lat. Pracą z ciałem, poprzez gimnastykę i taniec, zajmuje się praktycznie od dzieciństwa. Joga to dla niej metoda na poprawę zdrowia i psychofizycznej równowagi.

Sopatowiec to magiczna chata, położona na stromym zboczu gór Beskidu Sądeckiego, miejsce jedyne w swoim rodzaju . Od lat przyjeżdżamy tu na warsztaty, wszyscy lubimy tu wracać. Drewniana sala z kominkiem i oknami na las oraz otaczająca cisza, zapewniają sprzyjające warunki do praktyki. Gosia rozpieszcza nas swoją wyjątkowa kuchnią, według 5 przemian. W wolnym czasie warto wybrać się na spacer do lasu i zaczerpnąć głębiej górskiego powietrza. Można też posiedzieć przy kominku z kotem na kolanach, porozmawiać, lub poczytać książkę wybraną z obszernej biblioteki. Wskazówki dotyczące dojazdu do Sopatowca znajdziecie na stronie: www.sopatowiec.pl

Informacje i zapisy: malwina@jogawkrakowie.pl Telefon: 880 060 086. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata w wysokości 100 zł, której można dokonać osobiście, lub na konto: 61 1020 5558 0000 8502 3113 7451 Malwina Rzonca, Al. Beliny-Prażmowskiego 61/2, 31-514 Kraków. W tytule przelewu należy wpisać: „zaliczka na warsztaty w Sopatowcu”. Reszta wpłaty na miejscu gotówką!

Należy mieć własną matę do jogi oraz pasek. Jeśli nie masz maty, lub paska, napisz mi o tym przy zgłoszeniu.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!